CHP Belediye Başkan Adayları İçin Anket Çalışmasına Başladı
29 Mart 2013 01:02 tarihinde eklendi.
CHP Belediye Başkan Adayları İçin Anket Çalışmasına Başladı

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş Haziran ayına kadar belediye başkan adaylarını açıklayacaklarını belirterek ‘Bunun öncesinde halka yaşadıkları bölgelerde kimi başkan olarak görmek istiyorsunuz’diye soracağız’ dedi

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ile yönetimi her gün her gece bir bölgede köyleri geziyor, halk ile bir araya gelerek sorunlarını dinliyor. Halkın en çok son günlerde yaşanan terörü sonlandırma ile ilgili gelişmeler halkından bilgi istediği öğrenildi.

Hedefimiz Büyükşehir ve diğer Belediyeler

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesine özel açıklamada bulunan CHP İl Başkanı Ecevit Keleş şunları söyledi; “ben göreve geldiğimden bu yana çok hızlı bir çalışma içine girdik. Gündüz gece yollarda, halkın yanındayız. Onların istek ve önerlerini dinliyoruz. Çiftçinin durumunu üretim gücünü konuşuyor, artan maliyetlerin ne şekilde etkilendiklerini bizlere anlatıyorlar. Biz seçimde belediyeleri kazanmak için halka yapacaklarımızı anlatıyoruz. CHP iktidarında üretimin artacağını, çiftçinin ürününün para yapacağını anlatıyoruz. Belediye seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi çok önemli adaylarla seçime girecek. Sakarya halkının kabulleneceği isimler olacak. Sosyal projelerle belediyecilikte farkındalık yaratacak gelişmeler olacak. Biz tüm adaylarımızı isimlerle belirlemiş olacağız. Genel merkezin direktiflerinde bu çalışmalarımız Haziran ayından bitmiş, adaylar kesinleşmiş olur. Bu yönde bir sorunumuz yok. Hedefimiz başta Büyükşehir Belediyesi ve diğer belediyeleri kazanacağız.”

CHP anket yaptırıyor

Alınan bilgilere göre CHP Genel Merkezi İl Genelinde anketörler aracılığı ile anket yaptırıldığı, içeriğin belediye başkanlığı adaylığında halka isim sorulması, CHP’den hangi isimlerin önerebilecekleri, gibi sorular yönetildiği gelen bilgiler arasında. Yapılan anketin ne zaman sonuçlanacağı, bu anketin kamuoyuna açıklanıp açıklanmayacağı konusunda henüz bir bilgi edinilmedi.

 

Kaynak: MedyaBar

 


Etiketler : , , , , ,
Yazar
Sakarya Seçim 2014
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Sakarya Adapazarı 2014 Milletvekili Seçimleri
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 94 Yüklenme Süresi: 0,8570,857